Felicjan Andrzejczak | NIE ŻAŁUJĘ NICZEGO

Partnerem Wydarzenia Mazowsze serce Polski

Zapraszamy na niezwykłą trasę koncertową – Felicjan Andrzejczak „NIE ŻAŁUJĘ NICZEGO”.
W OSTROŁĘCE Artysta wystąpi 2 LIPCA w MULTIMEDIALNYM CENTRUM NATURA.
BILETY24

Felicjan Andrzejczak jest doskonale znanym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, który niezmiennie od lat występuje na najważniejszych wydarzeniach medialnych w kraju, wykonując wielki przebój, jakim bez wątpienia jest: „Jolka, Jolka pamiętasz”. W minionym roku Artysta świętował 40 lecie „Jolki” podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej. W tym roku przyszedł czas na niezwykłą trasę koncertową związaną z promocją nowego albumy. W marcu ukazał się singiel „Nie żałuję niczego”, pokazujący nieprzerwaną moc unikatowego głosu Artysty.Felicjana Andrzejczak, dobrał grono najlepszych muzyków polskiej estrady oraz wielu topowych gości! Brzmienie instrumentalne, aranżacje wraz z niezwykłym głosem Felicjana Andrzejczak to dawka potężnej energii, wytworzona przez muzyczne osobowości sceniczne. Tego po prostu trzeba doświadczyć i zabrać z wydarzenia ze sobą piękne wspomnienia na zawsze!
Podczas niezwykłych zaplanowanych koncertów usłyszycie znane pokoleniom i wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka, m.in.: „Czas Ołowiu”, czy „Noc Komety”, ale także przede wszystkim piosenki z nowej płyty i oczywiście wielki przebój „Jolka, Jolka pamiętasz”.
Klimat przygotowany przez Artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko, gra świateł i dźwięków przeniosą Was w niezwykłą muzyczną podróż. Warto uczestniczyć wyjątkowej trasie!

KONCERT BĘDZIE REJESTROWANY. KUPUJĄC BILET AKCEPTUJĄ PAŃSTWO REJESTRACJE AUDIO-VIDEO KONCERTU I WYKORZYSTANIE WZIERUNKU.Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest