NATURA NA 1000 SPOSOBÓW

 

NATURA NA 1000 SPOSOBÓW
Eco Targi od 28 Lipca do 30 Lipca 2023r. w godzinach 12.00 -18.00
Strefa DAJ DRUGIE ŻYCIE swojej odzieży, biżuterii i innym przedmiotom. Przynieś do nas, wymień lub symbolicznie sprzedaj innym osobom.
Sfera PODZIEL SIĘ SŁOWAMI przynosząc do nas książki, które zalegają w twojej domowej biblioteczce. W zamian weź te, które zainteresują Ciebie.
28 Lipca godz. 17.00- Koncert ADAMA WOŁOSZA
Koncert, który przedstawi nam płytę p.t.: Surowizna. To zestaw nieoczywistych pod względem gatunkowym utworów. Trzynaście szczerych i czasami bardzo bolesnych, ironicznie opowiedzianych historii z życia.
28 LIPCA DO 30 LIPCA : WARSZTATY NATURA NA 1000 SPOSOBÓW
Zapraszamy na przygodę z Naturą, która jest inspiracją do pobudzenia wyobraźni i kreatywności. Zajęcia poprowadzą znani artyści, wielokrotnie nagradzani, autorzy wielu książek : Jovanka Tomaszewska i Wojciech Kołyszko- autorzy między serii bajek terapeutycznych o uczuciach wydawanych przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
,, Celem jest pobudzenie wyobraźni dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naturą. Odwołując się do własnych doświadczeń twórczych, pokażemy szereg sposobów zamieniania tego, co nas w świecie przyrody zachwyca, przeraża lub rozśmiesza, co w jakikolwiek sposób przykuwa naszą uwagę, na bajkę albo opowiadanie fantasy, na obraz, komiks lub pomysł na film, a nawet opowieść pantomimiczną. Najpierw jednak trzeba nauczyć się uważnie się światu przyglądać, w związku z tym proponujemy szereg zabaw – ćwiczeń pobudzających uważność. Poza uwrażliwieniem na piękno naturalnych form, dzieci mają szansę rozwijać swoje zdolności plastyczne, biegłość w tworzeniu opowieści, sprawność w posługiwaniem się językiem, a także umiejętność odczytywania i posługiwania się metaforami”
Partnerem Wydarzenia jest Mazowsze serce Polski
Zapisy na warsztaty tel. 509 167 415


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest