21 gru 19:00 Brian Fentress – koncert świąteczny

21 grudnia zapraszamy Państwa na koncert świąteczny w wykonaniu Briana Fentressa (wokal), Patrycji Parjaszewskiej (wokal) oraz Marty Sobczak (piano). Usłyszymy polskie i zagraniczne kolędy, które wprowadzą nas w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 na sali widowiskowej Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce przy ulicy Natury 7.

Koszt biletu – 45 zł.

Więcej informacji o Brianie Fentressie.

Brian Fentress to dyrygent, wokalista, trener wokalny i producent pochodzący z Detroit. Urodził się w rodzinie wokalistów i muzyków. W bardzo młodym wieku jego rodzina zaczęła dostrzegać jego naturalne zdolności muzyczne. W wieku pięciu lat zaczął prowadzić w kościele chór i śpiewać solówki. Jednocześnie zaczął gromadzić wiedzę na temat innych gatunków muzycznych. Obecnie ma już ponad 20-letnie doświadczenie jako wykonawca i pedagog.

W szkole średniej Brian zapoznał się z muzyką klasyczną i rozwinął zamiłowanie do śpiewania w stylu bel canto. Po zaledwie dwóch latach szkolenia otrzymał pełne stypendium muzyczne na Uniwersytecie Alabama, który ukończył z wyróżnieniem w 2003 roku. Następnie kontynuował naukę na uniwersytecie w Phoenix, gdzie ukończył studia magisterskie.

W 2005 roku zaczął podróżować po Europie, prowadząc warsztaty muzyki gospel. Jest uznawany za instruktora największych warsztatów w historii Polski, z udziałem 1020 uczestników!

W 2014 roku ukończył doktorat na Akademii Muzycznej w Gdańsku w zakresie dyrygentury artystycznej. W związku z tym kontynuował podróż po Europie i Ameryce Północnej. Obecnie cały czas rozwija swoje umiejętności śpiewu i dyrygentury, uczestnicząc w profesjonalnych chórach klasycznych i gospel. Jako aktywny wykonawca i instruktor muzyki w Ameryce, jak i w Europie, zawsze pragnie dzielić się wiedzą i umiejętnościami, które zdobył. Większość swojego życia poświęcił na zbieraniu doświadczeń muzycznych, dzięki czemu obecnie może szkolić zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Część doświadczeń Briana to współpraca z wieloma artystami, takimi jak: Aretha Franklin, Lyle Lovett, Cece Winans, Kirk Franklin, Fred Hammond, Israel Houghton, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker i Kim Burrell. Oprócz uczestnictwa w wielu sesjach nagraniowych, Brian spędził niezliczone godziny, ucząc się umiejętności produkcyjnych podczas stażu u Freda Hammonda dla Face to Face Productions.

Brian znany jest z urzekającej charyzmy, niezwykłych zdolności wokalnych i dyrygenckich, zaraźliwej otwartości i inspirującej pozytywności.

 

Patrycja Parjaszewska – wokalistka sesyjna, absolwentka AM w Łodzi. Jako background vocal brała udział w programach telewizyjnych i audycjach radiowych, m.in. w programie O! Polskie przeboje, koncercie z cyklu “Muzyczne wieczory w każdy piątek” w Radio Rzeszów; występowała również w Teatrze Śląskim w Katowicach. Najlepiej czuje się w gatunkach soul, R&b, funk oraz jazz. Po raz kolejny spotka się na tej samej scenie z Brianem Fentressem, gdzie wyczarują istnie magiczne świąteczne melodie.

 

Na koncercie usłyszymy między innymi:

It’s the most wonderful time of the year

Jesus, Oh What A Wonderful Child

Jingle Bells

Oh Holy Night

Przybieżeli Do Betlejem

Raduj Się Swiecie

 

Zapraszamy!

 

 

Zarezerwuj miejsce

Ilość biletów

plnDziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest