Zatrudnimy kelnerów, umowa o pracę

Restauracja Natura w Ostrołęce zatrudni kelnerów na stałe, na umowę o pracę.

Oferujemy:

– stabilną umowę o pracę, na pełen etat;
– atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy;
– darmowy udział w wydarzeniach kulturalnych w Multimedialnym Centrum Natura
– pracę w prestiżowym miejscu i w profesjonalnym zespole;
– pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania.

Oczekujemy:

– posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
– dyspozycyjności
– wysokiej kultury osobistej;
– otwartości oraz komunikatywności;
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
– mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym.

Zadania

– profesjonalna obsługa klientów;
– aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy;
– przygotowywanie napoi oraz wydawanie ciast;
– dbanie o czystość lokalu;
– dbanie o wizerunek firmy zgodnie z przyjętymi standardami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: kontakt@centrumnatura.org, kontakt telefoniczny pod numerem 516 491 060 lub kontakt osobisty w restauracji na ulicy Natury 7  w Ostrołęce.

Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest