01-10.10 Konkurs Lider zmian – oddaj głos na Centrum Natura

O samym konkursie “Lider Zmian”:

Konkurs Lider Zmian to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia. Ale przede wszystkim – by samemu wziąć udział w rywalizacji o tytuł Lidera Zmian!

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej zwycięzców wybierzemy na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym o tym do kogo trafią statuetki będą mogli zadecydować mieszkańcy. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września 2019 r.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

 • „Lider Zmian. Samorząd”
 • „Lider Zmian. Firma”
 • „Lider Zmian. Nagroda Internautów”
 • „Lider Zmian. Nagroda specjalna” (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej)

Wszyscy Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać nam ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres lider-zmian@mazowia.eu lub przesłać wiadomość na Facebooku (nie trzeba wypełniać formularza, wystarczy zwykła wiadomość).

Jak można wziąć udział w konkursie

Wszyscy Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub nawet kilka projektów) do konkursu. Aby to zrobić najpóźniej do 23 sierpnia należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres lider-zmian@mazowia.eu. Beneficjentów zapraszamy do zgłaszania projektów kategoriach „Lider Zmian. Nagroda Internautów” oraz „Lider Zmian. Firma”.

Wszyscy Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać nam ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres lider-zmian@mazowia.eu lub przesłać wiadomość na Facebooku (nie trzeba wypełniać formularza, wystarczy zwykła wiadomość).

Finał konkursu

Po ocenie zgłoszeń, wybraniu zwycięskich projektów i podliczeniu głosów internautów przyjdzie czas na ogłoszenie zwycięzców. To niecierpliwie oczekiwane wydarzenie obędzie się na gali finałowej – 16 października 2019 r. w Warszawie – na którą zaprosimy wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie Beneficjentów. Gala odbędzie się podczas jubileuszowej 10. edycji Forum Rozwoju Mazowsza, do udziału w której już dziś zapraszamy!

O naszym projekcie:

Multimedialne Centrum Natura zostało nominowane w kategorii: PRODUKT LUB USŁUGA KOMERCYJNA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM.

W ramach projektu zapoczątkowanego przed Fundację Drabinę Rozwoju w Ostrołęce powstało Multimedialne Centrum Natura. To innowacyjne miejsce posiada salę widowiskową, na której odbywają się sztuki i przedstawienia teatralne, koncerty i wydarzenia multimedialne. W Centrum Natura znajdziemy również pomieszczenia umożliwiające realizację zadań artystycznych, działań związanych ze sztuką trash-art. Nowoczesna sala kinowa 360°, w której widz dosłownie wchodzi do wirtualnej rzeczywistości, pełnej efektów specjalnych, stanowi wyjątkowy element tego niezwykłego miejsca. Multimedialne Centrum Natura może się również poszczycić piękną czytelnią, która jest doskonałym miejscem spotkań z książką.

Celami bezpośrednimi są projektu Centrum Natura są:

 • Rozszerzenie zakresu i zwiększenie jakości oferty kulturalnej na terenie Mazowsza,
 • Promocja dziedzictwa kulturowego powiązanego z unikalnym dziedzictwem przyrodniczym i historycznym subregionu ostrołęckiego,
 • Promocja idei trash-art,
 • Uatrakcyjnienie oferty programowej Centrum,
 • Promowanie Centrum jako miejsca przyjaznego mieszkańcom,
 • Rozwój gospodarczy regionu poprzez wkład projektu w rozwój turystyki kulturowej na obszarze powiatu ostrołęckiego,
 • Promocja kultury oraz popularyzowanie wiedzy na temat ekologii wśród mieszkańców Mazowsza, szczególnie najmłodszych,
 • Kształtowanie postaw i nabywanie wiedzy z zakresu edukacji ekologiczno-kulturalnej

Oddaj na nas głos tutaj.Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest