Wystawa malarstwa Sławomira Rochowicza

15 listopada 2019 roku o godz. 18:00 w Multimedialnym Centrum Natura i Restauracji Natura odbył się wernisaż malarstwa Sławomira Rochowicza.

Sławomir Jerzy Rochowicz urodził się 30 kwietnia 1957 r. w Sokołowie Podlaskim. Własny styl szlifował pod okiem swojego Mistrza i Przyjaciela Stanisława Skolimowskiego. Zajmował się szeroko rozumianą Grafiką (linoryt, ilustracja książkowa, serigrafia) i Malarstwem, w którym prawdziwie się odnalazł. Artysta nie przywiązuje się do jednego tematu, działa intuicyjnie. Jako postronni obserwatorzy możemy jego twórczość podzielić na malarstwo pejzażowe, portret, autoportret i akt. Swoje prace prezentuje w Polsce i za granicą. Bierze zarówno udział w kameralnych plenerach jak i tych na skalę międzynarodową.

Listopad 2018 rok – to data ostatniej – indywidualnej – wystawy pt.: “Oś czasu”, odbyła się ona w galerii sztuki współczesnej w Ostrołęce [Galeria Ostrołęka].

Wystawę będzie można podziwiać (w godzinach otwarcia Centrum Natura i Restauracji Natura) przez okres 60 dni – do 15 stycznia. Dla zainteresowanych zakupem obrazów udostępniona zostanie wycena dzieł artysty. Wystawionych zostało 36 obrazów artysty z różnych okresów twórczości.

Wstęp wolny.

Katalog wystawy

Serdecznie zapraszamy!Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest