Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Zapraszamy serdecznie już 10 marca na Event i koncert duetu Adama Kalinowskiego i Natalii Szczypuła z okazji Dnia Kobiet.
Adam Kalinowski – polski wokalista rockowy. Muzyk znany jest
z występów w talent show, działalności solowej oraz śpiewania
w zespole Black Jeans. Jego charakterystyczną, rockową barwę głosu doceniły miliony słuchaczy w XI edycji „The Voice of Poland”, gdzie Kalinowski zajął II miejsce. Ostatnio jego nagrania polskich hitów śpiewanych po angielsku zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Filmy z serii „Ale po angielsku” obejrzało w przeciągu kilku miesięcy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie doceniając pomysł, a przede wszystkim wokalne interpretacje Adama. W trakcie koncertu poza autorskim materiałem z albumów „Być może ostatnia płyta” oraz „Pokolenie Y” Adam Kalinowski zaprezentuje najbardziej docenione utwory z serii „Ale po angielsku”. Z pewnością nie zbraknie „Jolki” czy „Dni, których jeszcze nie znamy”.

Natalia Szczypuła – polska wokalistka, autorka tekstów i muzyki, vocal coach, wykonująca muzykę pop, soul oraz jazz. Wystąpiła w programie The Voice of Poland 11 Na co dzień związana z wrocławską sceną muzyczną. Otrzymała tytuł „Wokalistki roku 2021” w wyniku głosowania internautów na portalu muzycznym Muzykoholicy.com.

W swojej muzyce łączy ze sobą różnorodne style (soul, jazz, funk, pop).


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest