Sala 360

Od 2008 roku zajmujemy się produkcją materiałów multimedialnych – filmy animowane, gry, teledyski, aplikacje, w tym technologia 360 i VR. Naszą innowacyjną technologią jest sala z ekranem 360, który osiąga 4 metry wysokości. Ekran łączy w sobie wiele możliwości realizacji multimedialnych.

Nasz zespół wyprodukował film do Sali 360 – „W królestwie Wielkiego Suma”, Ponadto naszym odbiorcom oferujemy 5 gier dla różnych grup wiekowych. Repertuar będzie stale poszerzany o kolejne gry oraz aplikacje. Podczas projekcji filmu 3D na ekranie 360° „W królestwie Wielkiego Suma” widz podziwia w przestrzeni wirtualnej życie w Narwi. Podróż składa się z dwóch uzupełniających się nawzajem części. Pierwsza jest lotem nad rzeką Narew i jej okolicami, a druga to podwodna podróż ukazująca życie i ekosystem podwodny rzeki. Pierwsza cześć jest oparta na realistycznych zdjęciach w połączeniu z animacją, w której poznajemy wyjątkowość krainy rzeki Narew. Kładziemy w niej nacisk na walory edukacyjne i przyrodnicze.

Obowiązują zapisy grupowe (min. 7 osób).
Szczegółowe informacje pod numerem tel. 516 491 060 lub kontakt@centrumnatura.org

W sali 360 mieści się również GAMEROOM 360, czyli jedyny w swoim rodzaju salon gier w przestrzeni wirtualnej na ekranie 360. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 4 autorskie gry sterowanych za pomocą smartfonów:

Oferta gier dostępnych w Multimedialnych Centrum Natura, których właścicielem jest firma DODO4Story.

Belly Rumble to trójwymiarowa gra platformowa kładąca nacisk na rywalizację pomiędzy graczami. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest w bajkowym klimacie. Efekt 3D daje graczowi wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w walce na morzu pełnym wysp.Zawodnik wciela się w postać szalonego zwierzaka o mocach, które pomagają mu walczyć z przeciwnikiem. Gra oferuje duży wybór bohaterów : krowa, świnia, niedźwiedźpolarny, jeż, hipopotam, słoń, łoś, pingwin, owca, zebra, bóbr i krokodyl. Są przedstawieni wsposób karykaturalny – krótkie kończyny i wielkie, okrągłe brzuchy. Gracz może nadaćswojej postaci nietypowy charakter dobierając kapelusz i spodnie.Akcja gry rozgrywa się na morzu pełnym wysp i platform przypominającychwielomasztowe statki. Postacie poruszają się po planszy przeskakując pomiędzyposzczególnymi elementami.Celem jest zepchnięcie pozostałych graczy za burtę. Aby tego dokonać bohatermoże użyć własnego ciała. Do jego dyspozycji są też tzw. power-upy, zamknięte wskrzyniach, które co jakiś czas spadają z nieba. Wśród nich jest między innymi: ciasto,rękawica bokserska, jet-pack, bomba i młot. Wygrywa ten kto najdłużej utrzyma się naplatformach.Gracz, który zostanie zepchnięty z platform, może przeszkadzać innym rzucającprzedmiotami znajdującymi się na morzu np. kawałkami desek, beczkami itp. Może toprzyczynić się do zmiany przebiegu rozgrywki.Gdy przedłuża się przewidziany czas rozgrywki – pojawiają się spadające bomby,których siła wybuchu strąca graczy. Im dłuższy czas trwania rundy, tym zwiększa sięczęstotliwość spadających bomb. Nadaje to dynamikę grze.Przewidziany czas gry to 10-15 minut. Podczas rozgrywki zbierane są punkty, którezdobywa się w zależności od tego w jakiej kolejności postać wpadła do wody. Najwięcejpunktów dostaje gracz, który najdłużej utrzymywał się na platformach. Ostatecznie wygrywaten, kto zbierze najwięcej punktów.

City under Attack – to trójwymiarowa gra typu shooter. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest klimacie science fiction. Efekt 3D daje graczowi wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w walce z Obcymi. Rakiety i pociski przelatujące między graczami budują immersję podczas gry. Dzięki poruszającej się platformie na której umiejscowiony jest gracz budowana jest atmosfera wspólnej walki przed oprawcą. Akcja rozgrywa się na Ziemi, która została zaatakowana przez obcych. Ludzie zeszli do podziemia i cały czas walczą. Ostatnie ogniska oporu są już tylko w miastach. Na specjalnie przygotowanych platformach bojowych, grupy żołnierzy wylatują nad miasto aby walczyć z hordami latających pojazdów obcych. Każdy gracz ma przypisany kolor swojego celownika, którym strzela w przeciwnika. Przy dłuższym ogniu broń się przegrzewa i gracz nie jest w stanie przez pewien czas atakować. Celem gry jest pokonanie obcych atakujących miasto. Każdy gracz przy zniszczeniu przeciwnika dostaje punkty, a ich ilość zależy od rodzaju przeciwnika. Za każdym razem,gdy zestrzelisz wroga ładuje się pasek, który w momencie załadowania daje możliwości wystrzelenia rakiet. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów.

Fields of Glory to trójwymiarowa gra kooperacyjna typu MOBA o charakterze przygodowym, cechująca się intuicyjnym sterowaniem i zręcznościowym podejściem do rozgrywki. Klimat fantasy z elementami historycznymi. Przeznaczona jest na ekran 360. W grze może uczestniczyć od 2 do kilkudziesięciu graczy podzielonych na dwa rywalizujące ze sobą zespoły. Nastrój fantasy oraz efekt 3D sali 360 wprowadza gracza bezpośrednio w konflikt między dwoma frakcjami. Gracz ma wrażenie, że znajduje się bezpośrednio na polu walki i
uczestniczy w bitwie. Gra przenosi nas do średniowiecznego świata pełnego magii i potworów, w którym doszło do starcia oddziału wojsk dwóch rywalizujących ze sobą królestw. Obozy
walczą o dominację w tym regionie, gdyż jest on bogaty w zasoby i dobrodziejstwa.

Jednak tylko jeden z nich może wygrać. Każdy gracz może wcielić się postać reprezentujących swoją charakterystyczną klasę:
● Zygfryd – urodzony wojownik gotowy do starcia w pierwszej linii, pełny odwagi i
nadludzkiej siły.
● Zawisza – wyszkolony wojownik i obrońca.
● Dietmar – zabójczy kusznik, którego bełt sieje zniszczenie
● Radomir – najszybszy łucznik w krainie
● Konrad – potężny szaman, swoim doświadczeniem wspomaga bohaterów w drodze
do zwycięstwa
● Matylda – tajemnicza wiedźma, która użycza swemu królestwu pradawną wiedzę i
zaklęcia
Bohaterowie mogą uzyskać pomoc od mieszkańców okolicznych wiosek:
● Topornik, łucznik i kamieniarz – niezależni najemnicy, których trzeba pokonać aby
zaciągnąć ich do swojej armii.
● Bazyliszek i Fenrir – potężne istoty, które mogą stać się sojusznikami, jeśli stawisz im
czoła.
Drużyna, która zniszczy zamek przeciwnika, wygrywa bitwę, jednak w drodze do zwycięstwa stają m. in. żołnierze przeciwnej armii i wieżyczki. Jeśli gracz podoła wszelkim przeciwnościom wygrywa całą rozgrywkę. Elementem strategicznym jest zdobywanie poszczególnych budynków na mapie. Dzięki nim wojsko gracza może zyskać znaczną przewagę.

Potion Master to trójwymiarowa gra kooperacyjna, która kładzie nacisk zarówno na współpracę, jak i rywalizację pomiędzy graczami. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest w bajkowym klimacie. Efekt 3D na ekranie 360 daje graczowi wrażenie przebywania w średniowiecznej komnacie i uczestnictwa w procesie tworzenia magicznych mikstur dla swojej wiedźmy. Gra przenosi nas do świata pełnego magii, w którym trwa rywalizacja pomiędzy siostrami-wiedźmami, które pragną dostać się na bal i rozkochać w sobie przystojnego księcia. Historia gry rozpoczyna się od dnia kiedy, królewski posłaniec dostarczył trzem potwornie brzydkim siostrom zaproszenie na wytworny bal zorganizowany przez księcia z okazji poszukiwań wybranki swego serca. Niestety okazało się, że jest ono tylko dla jednej z nich. Bez zaproszenia mogły pojawić się na balu tylko dziewczęta o zjawiskowej urodzie.Rozpoczęła się między nimi szarpanina o zaproszenie. Okazało się jednak, że istnieje tajemnicza mikstura, dzięki której mogą stać się nieziemsko piękne. Wszystkie trzy natychmiast zagoniły swoich poddanych do pracy nad cudowną miksturą. Gracz wciela się w sługę jednej z wiedźm i wraz z innymi zawodnikami stara się jak najszybciej przygotować dla niej miksturę. Do pomocy gracze posiadają Wielką Księgę Receptur. Postaciom można nadać oryginalny charakter dobierając fryzurę i nakrycie głowy. Akcja rozgrywa się w pracowni alchemicznej wiedźm. Wszyscy gracze zostają podzieleni na trzy grupy (zielona, czerwona, niebieska), które rywalizują między sobą o jak najszybsze wykonanie największej ilości mikstur. Na początku gry każda drużyna pojawia się w pobliżu kotłów, należących do wiedźmy, której służą. Stanowisko każdej drużyny jest w pełni przygotowane do pracy i czeka na warzenie mikstur. Na stołach znajdują się narzędzia, którymi szatkujemy, lub rozcieramy poszczególne składniki. Te natomiast znajdujemy w opisanych skrzyniach i na półkach. Cały czas gracze pilnują stan kotła: podkładają drewno – jeśli przygasa ogień oraz mieszają roztwór magiczny. Wrzucenie złego składnika powoduje zepsucie substancji, którą ostatecznie trzeba wylać. Dobrze wykonaną miksturę należy pobrać do specjalnie przygotowanych fiolek, a następnie dostarczyć do wiedźmy. Drużyny mogą rywalizować między sobą kradnąc przygotowane składniki, drewno imikstury opóźniając tym samym pracę przeciwnej drużyny.

Zarezerwuj Gameroom360: 516 491 060 / kontakt@centrumnatura.org

W sali 360 realizowane są również różne projekty multimedialne, ostatnim z nich był projekt pt. Muzyka w 360 – czyli nagrywanie profesjonalnego teledysku z udziałem statystów oraz artystów polskiej sceny muzycznej, do którego wykorzystano technologię kamer 360.Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest