Oferty pracy w Restauracji Natura

PRACA W ZGODZIE Z NATURĄ

Restauracja Natura to miejsce, w którym łączymy pracę z pasją. Poszukujemy osób entuzjastycznych, otwartych na kontakt z ludźmi, którzy chcą tworzyć z nami tą niezwykłą przestrzeń. W zgodzie z naturą stawiamy na rozwój – zarówno miejsca jak i pracowników, ponieważ to pracownicy są główną składową naszej wizji.

Kogo poszukujemy:

  • Kucharza
  • Kelnerek/Kelnerów
  • Barmanów/Barmanek

Od osób aplikujących oczekujemy posiadania aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej, dyspozycyjności oraz entuzjazmu i pasji w działaniu.
Mile widziane doświadczenie – wiemy, że w praktyce to nie ono jest głównym wyznacznikiem, więc zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: restauracja@centrumnatura.org lub osobiście w Restauracji Natura w Ostrołęce przy ul. Natury 7.

Prosimy uzupełnienie CV o klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)„.Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest