Sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wiele profesjonalnych propozycji i rozwiązań edukacyjno-rozwojowych w formie książek multimedialnych, e-booków oraz aduiobooków, dzięki którym dzieci będą mogły naturalnie rozwijać swoje możliwości poznawcze.

W naszych książkach postawiliśmy nie tylko na walory edukacyjne, ważna jest również szata graficzna, aspekty rozrywkowe oraz lektorzy, wśród których znajdują się znane postacie polskiej sceny artystycznej jak Maria Seweryn, Piotr Adamczyk czy Patrycja Markowska.

W przypadku książek multimedialnych to w zależności od wieku i chęci, dziecko może czytać książeczkę razem z rodzicem, bądź samodzielnie, lub słuchać interpretacji na przykład Piotra Adamczyka, jednocześnie wsłuchując się w symfonię efektów imitujących prawdziwe zjawiska. Forma wydania dodatkowo oferuje dziecku możliwość zabawy, poprzez kolorowanie obrazków i inne interaktywne ćwiczenia.

Korzystając z naszych produktów dziecko nie tylko dowiaduje się wielu ciekawych informacji na temat świata, w którym żyje, ale również bawi się przy tym utrwalając trafiające do niego przesłanki przy pomocy rozwiązywania quizów i zagadek.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Image converted using ifftoanyDziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest