Gameroom 360

Oferta gier dostępnych w Multimedialnych Centrum Natura, których właścicielem jest firma DODO4Story.

Belly Rumble to trójwymiarowa gra platformowa kładąca nacisk na rywalizację pomiędzy graczami. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest w bajkowym klimacie. Efekt 3D daje graczowi wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w walce na morzu pełnym wysp. Zawodnik wciela się w postać szalonego zwierzaka o mocach, które pomagają mu walczyć z przeciwnikiem. Gra oferuje duży wybór bohaterów : krowa, świnia, niedźwiedź polarny, jeż, hipopotam, słoń, łoś, pingwin, owca, zebra, bóbr i krokodyl. Są przedstawieni w sposób karykaturalny – krótkie kończyny i wielkie, okrągłe brzuchy. Gracz może nadać swojej postaci nietypowy charakter dobierając kapelusz i spodnie. Akcja gry rozgrywa się na morzu pełnym wysp i platform przypominających wielomasztowe statki. Postacie poruszają się po planszy przeskakując pomiędzy poszczególnymi elementami. Celem jest zepchnięcie pozostałych graczy za burtę. Aby tego dokonać bohatermoże użyć własnego ciała. Do jego dyspozycji są też tzw. power-upy, zamknięte w skrzyniach, które co jakiś czas spadają z nieba. Wśród nich jest między innymi: ciasto, rękawica bokserska, jet-pack, bomba i młot. Wygrywa ten kto najdłużej utrzyma się na platformach. Gracz, który zostanie zepchnięty z platform, może przeszkadzać innym rzucając przedmiotami znajdującymi się na morzu np. kawałkami desek, beczkami itp. Może to przyczynić się do zmiany przebiegu rozgrywki. Gdy przedłuża się przewidziany czas rozgrywki – pojawiają się spadające bomby, których siła wybuchu strąca graczy. Im dłuższy czas trwania rundy, tym zwiększa się częstotliwość spadających bomb. Nadaje to dynamikę grze. Przewidziany czas gry to 10-15 minut. Podczas rozgrywki zbierane są punkty, które zdobywa się w zależności od tego w jakiej kolejności postać wpadła do wody. Najwięcej punktów dostaje gracz, który najdłużej utrzymywał się na platformach. Ostatecznie wygrywa ten, kto zbierze najwięcej punktów.

City under Attack – to trójwymiarowa gra typu shooter. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest klimacie science fiction. Efekt 3D daje graczowi wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w walce z Obcymi. Rakiety i pociski przelatujące między graczami budują immersję podczas gry. Dzięki poruszającej się platformie na której umiejscowiony jest gracz budowana jest atmosfera wspólnej walki przed oprawcą. Akcja rozgrywa się na Ziemi, która została zaatakowana przez obcych. Ludzie zeszli do podziemia i cały czas walczą. Ostatnie ogniska oporu są już tylko w miastach. Na specjalnie przygotowanych platformach bojowych, grupy żołnierzy wylatują nad miasto aby walczyć z hordami latających pojazdów obcych. Każdy gracz ma przypisany kolor swojego celownika, którym strzela w przeciwnika. Przy dłuższym ogniu broń się przegrzewa i gracz nie jest w stanie przez pewien czas atakować. Celem gry jest pokonanie obcych atakujących miasto. Każdy gracz przy zniszczeniu przeciwnika dostaje punkty, a ich ilość zależy od rodzaju przeciwnika. Za każdym razem, gdy zestrzelisz wroga ładuje się pasek, który w momencie załadowania daje możliwości wystrzelenia rakiet. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów

Ogród Emocji –  to interaktywna animacja 3D przeznaczona na ekran 360. Bajka jest przeznaczona dla małych dzieci. Ma charakter psychoedukacyjny i terapeutyczny. Jej celem jest nauka rozpoznawania emocji i uczuć. Powstała we współpracy pisarzy, grafików, a także ilustratorów. Scenariusz został napisany przez wielokrotnie nagradzanego Wojciecha Kołyszko, pomysłodawcę i autora książek o uczuciach dla dzieci. Animacja wprowadza nas w bajkowy klimat planety Empatia, gdzie znajduje się wielki ogród uczuć. Tam bohaterowie spotykają różnych mieszkańców, dzięki którym uczą się rozpoznawać ludzkie zachowania. Podczas podróży uczą się w jaki sposób radzić sobie z własnymi emocjami. Głównymi bohaterami są Hi i Ha, którzy lądują z misją na planecie Empatia. W jej wykonaniu pomagają barwne postacie takie jak Klips i Górotwór. Animacja zawiera momenty, w których widzowie mogą aktywnie uczestniczyć głosując na emocje adekwatne do aktualnego wydarzenia. Do wyboru jest złość, smutek, radość i strach. Każda z nich ma swój graficzny odpowiednik.

Fields of Glory to trójwymiarowa gra kooperacyjna typu MOBA o charakterze przygodowym, cechująca się intuicyjnym sterowaniem i zręcznościowym podejściem do rozgrywki. Klimat fantasy z elementami historycznymi. Przeznaczona jest na ekran 360. W grze może uczestniczyć od 2 do kilkudziesięciu graczy podzielonych na dwa rywalizujące ze sobą zespoły. Nastrój fantasy oraz efekt 3D sali 360 wprowadza gracza bezpośrednio w konflikt między dwoma frakcjami. Gracz ma wrażenie, że znajduje się bezpośrednio na polu walki i uczestniczy w bitwie. Gra przenosi nas do średniowiecznego świata pełnego magii i potworów, w którym doszło do starcia oddziału wojsk dwóch rywalizujących ze sobą królestw. Obozy walczą o dominację w tym regionie, gdyż jest on bogaty w zasoby i dobrodziejstwa. Jednak tylko jeden z nich może wygrać.
Każdy gracz może wcielić się postać reprezentujących swoją charakterystyczną klasę:
● Zygfryd – urodzony wojownik gotowy do starcia w pierwszej linii, pełny odwagi i
nadludzkiej siły.
● Zawisza – wyszkolony wojownik i obrońca.
● Dietmar – zabójczy kusznik, którego bełt sieje zniszczenie
● Radomir – najszybszy łucznik w krainie
● Konrad – potężny szaman, swoim doświadczeniem wspomaga bohaterów w drodze
do zwycięstwa
● Matylda – tajemnicza wiedźma, która użycza swemu królestwu pradawną wiedzę i
zaklęcia
Bohaterowie mogą uzyskać pomoc od mieszkańców okolicznych wiosek:
● Topornik, łucznik i kamieniarz – niezależni najemnicy, których trzeba pokonać aby
zaciągnąć ich do swojej armii.
● Bazyliszek i Fenrir – potężne istoty, które mogą stać się sojusznikami, jeśli stawisz im
czoła.
Drużyna, która zniszczy zamek przeciwnika, wygrywa bitwę, jednak w drodze do zwycięstwa stają m. in. żołnierze przeciwnej armii i wieżyczki. Jeśli gracz podoła wszelkim przeciwnościom wygrywa całą rozgrywkę. Elementem strategicznym jest zdobywanie poszczególnych budynków na mapie. Dzięki nim wojsko gracza może zyskać znaczną przewagę.

Potion Master to trójwymiarowa gra kooperacyjna, która kładzie nacisk zarówno na współpracę, jak i rywalizację pomiędzy graczami. Przeznaczona jest na ekran 360. Rozgrywka umożliwia zabawę nawet do 30 osób. Gra utrzymana jest w bajkowym klimacie. Efekt 3D na ekranie 360 daje graczowi wrażenie przebywania w średniowiecznej komnacie i uczestnictwa w procesie tworzenia magicznych mikstur dla swojej wiedźmy. Gra przenosi nas do świata pełnego magii, w którym trwa rywalizacja pomiędzy siostrami-wiedźmami, które pragną dostać się na bal i rozkochać w sobie przystojnego księcia. Historia gry rozpoczyna się od dnia kiedy, królewski posłaniec dostarczył trzem potwornie brzydkim siostrom zaproszenie na wytworny bal zorganizowany przez księcia z okazji poszukiwań wybranki swego serca. Niestety okazało się, że jest ono tylko dla jednej z nich. Bez zaproszenia mogły pojawić się na balu tylko dziewczęta o zjawiskowej urodzie.Rozpoczęła się między nimi szarpanina o zaproszenie. Okazało się jednak, że istnieje tajemnicza mikstura, dzięki której mogą stać się nieziemsko piękne. Wszystkie trzy natychmiast zagoniły swoich poddanych do pracy nad cudowną miksturą. Gracz wciela się w sługę jednej z wiedźm i wraz z innymi zawodnikami stara się jak najszybciej przygotować dla niej miksturę. Do pomocy gracze posiadają Wielką Księgę Receptur. Postaciom można nadać oryginalny charakter dobierając fryzurę i nakrycie głowy. Akcja rozgrywa się w pracowni alchemicznej wiedźm. Wszyscy gracze zostają podzieleni na trzy grupy (zielona, czerwona, niebieska), które rywalizują między sobą o jak najszybsze wykonanie największej ilości mikstur. Na początku gry każda drużyna pojawia się w pobliżu kotłów, należących do wiedźmy, której służą. Stanowisko każdej drużyny jest w pełni przygotowane do pracy i czeka na warzenie mikstur. Na stołach znajdują się narzędzia, którymi szatkujemy, lub rozcieramy poszczególne składniki. Te natomiast znajdujemy w opisanych skrzyniach i na półkach. Cały czas gracze pilnują stan kotła: podkładają drewno – jeśli przygasa ogień oraz mieszają roztwór magiczny. Wrzucenie złego składnika powoduje zepsucie substancji, którą ostatecznie trzeba wylać. Dobrze wykonaną miksturę należy pobrać do specjalnie przygotowanych fiolek, a następnie dostarczyć do wiedźmy. Drużyny mogą rywalizować między sobą kradnąc przygotowane składniki, drewno i mikstury opóźniając tym samym pracę przeciwnej drużyny.

Cennik:

Zarezerwuj Gameroom360: 516 491 060 / kontakt@centrumnatura.orgDziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest