POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWE ( od 4 do 8 roku życia) na spektakl POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – PROT I FILIP 13 grudnia godzina 10:00
REZERWACJE TEL. 509 167 415
WSTĘP WOLNY !
To kolejne spotkanie z wesołymi przyjaciółmi. Tym razem spotkają się ze sobą w dniu Wigilii, przygotowując się na przyjście Mikołaja.
Prot upiekł świąteczny piernik, Filip ubiera choinkę i śpiewa kolędy, rozmawiają o wymarzonych prezentach… Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w magicznej, zimowej atmosferze, oczekiwać na przyjście upragnionego gości. Jednak nagle orientują się, że zapomnieli napisać do niego list! Ten „mały” szczegół rozpęta istną lawinę zabawnych wydarzeń i zaskakujących spotkań.
Jak to możliwe, że w tak małym mieszkanku zmieści się Czerwononosy Renifer Rudolf? Czy rzeczywiście w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem? Czemu opłatek jest tak cienki? Dlaczego Jezuskowi w żłobku nie było zimno?
Na te i inne pytania, odpowiemy Wam na spektaklu Pomocnicy świętego Mikołaja – Prot i Filip!
Dużym walorem spektaklu jest czynny udział dzieci w przedstawieniu. Wraz z głównymi bohaterami ubierają choinkę, pomagają w śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek. Spektakl poprzez różne formy teatralne, takie jak żywy aktor, teatr cieni, lalka, ma na celu w sposób lekki i przystępny zapoznać dzieci z tradycją świąt Bożego Narodzenia.
TWÓRCY
Reżyseria: Sebastian Skoczeń
Scenariusz: Aleksandra Utracka -Skoczeń
Scenografia projekt graficzny: Emilia Ćwiecznikowska
Muzyka: Renata Baszun
Występują: Sebastian Skoczeń/Jędrzej Jezierski i Jasiek Staszczyk
Zdjęcia: Przemek Chudkiewicz
Partnerem Wydarzenia Samorząd Województwa Mazowieckiego
Mazowsze serce PolskiTeatr Kamienica


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest