ANNA WYSZKONI

Z okazji Dnia Nauczyciela zapraszamy serdecznie tylko osoby pracujące w szkole na recital Anny Wyszkoni oraz poczęstunek dla gości. Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 o godz. 18:00 w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce, ul. Natury 7. Wydarzenie zamknięte tylko dla nauczycieli. Rezerwacje 509167415
*ilość miejsc ograniczona
ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH I CENIONYCH POLSKICH WOKALISTEK. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ I PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. KAŻDY JEJ ALBUM OSIĄGNĄŁ STATUS ZŁOTEJ, PLATYNOWEJ LUB PODWÓJNIE PLATYNOWEJ PŁYTY. W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI OBCHODZI JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ. Z TEJ OKAZJI UKAŻE SIĘ ALBUM „THE BEST OF” PODSUMOWUJĄCY ĆWIERĆ WIEKU NA SCENIE, JEST TAKŻE ZAPLANOWANA JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA.
POCZĄTEK ARTYSTYCZNEJ DROGI ANI SIĘGA 1996 ROKU, KIEDY DOŁĄCZYŁA DO ZESPOŁU ŁZY. PIERWSZE SUKCESY PRZYSZŁY KILKA LAT PÓŹNIEJ. W 2000 ROKU ANIA WYGRAŁA JEDEN Z ODCINKÓW TELEWIZYJNEGO PROGRAMU „SZANSA NA SUKCES” ŚPIEWAJĄC PIOSENKĘ “DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI”. WRAZ Z TYM WYDARZENIEM ROZPOCZĘŁA SIĘ MEDIALNA POPULARNOŚĆ WOKALISTKI, KTÓRA KOLEJNYMI PŁYTAMI I PRZEBOJAMI UGRUNTOWYWAŁA SWOJĄ POPULARNOŚĆ NA POLSKIM RYNKU MUZYCZNYM. PRZYCZYNIŁO SIĘ DO TEGO M.IN. ZWYCIĘSTWO NA FESTIWALU W OPOLU Z PIOSENKĄ „OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE” (2003) CZY UDANY DEBIUT SOLOWY Z PRZEBOJEM „CZY TEN PAN I PANI” (2009). JEJ SOLOWE ALBUMY „PAN I PANI” (2009) ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU” (2012) OSIĄGNĘŁY STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH, A KOLEJNY, „JESTEM TU NOWA” (2017) POKRYŁ SIĘ „ZŁOTEM”. POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR „NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ” ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA 2018 RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT.


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest