Drabina Rozwoju Talentów – II Etap

Organizator: Fundacja Drabina Rozwoju

Partner Główny: Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

LAUREACI KONKURSU DRABINA ROZWOJU TALENTÓW:

 

 

Aleksandra Tuzimek

Wokalistka, instrumentalistka.  Od wczesnych lat interesowała się grą na instrumentach: fortepianie , gitarze i flecie poprzecznym.  Najlepiej czuje się w balladach i delikatnych, sentymentalnych utworach.  Wśród ulubionych artystów pojawiają się Angus&Julia Stone, CocoRosie, Daughter, Brand New. Inspiracje czerpie z głównie własnych doświadczeń, podróży, filmów.

 

All I Want – Stonefox (Cover)

 

Marta Załuska

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Ostrołęce w klasie fortepianu, obecnie lektor i tłumacz języka angielskiego i niemieckiego. Lubi wyrażać siebie poprzez śpiew, grę na fortepianie i malarstwo.

 

Marta Załuska

 

Emilia Bochenek

Jej pseudonim artystyczny to Enlain. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. w klasie fortepianu oraz Szkołę Wokalno-Aktorską II st. w Krakowie. Uczestniczka projektu muzycznego ‚iWojtek’, a także studentka realizacji dźwięku .Uwielbia komponować muzykę oraz pisać teksty do piosenek. Interesuje się również emisją głosu i różnymi technikami śpiewu.

 

Wspinaczka (enlain)

 

 

Anna Sara Paszkowska

W 2018 roku zajęła 2 miejsce w powiatowym Konkursie Piosenki Francuskiej w Nidzicy ,tym samym kwalifikując się do konkursu na tle Ogólnopolskim i zdobywając tam 1 miejsce. W tym samym roku zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu „KOCHAM ŚPIEWAĆ POLSKIE PIOSENKI” w Opolu. W roku 2019/2020 uczęszczała na zajęcia Studia Piosenki Metro w Olsztynie.

 

Anna Paszkowska

 

Julia Michałek

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego w Gdańsku w klasie fletu poprzecznego i pianina. Od małego lubiła tańczyć i śpiewać. Ma za sobą kilka mniejszych występów. W latach gimnazjalnych występowała kilkukrotnie ze swoją 3-osobową grupą wokalno-taneczną.

 

Spragniony

 

Marianna Buchwald

Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej . im. M. Karłowicza, na wydziale Instrumentalistyki o specjalizacji flet poprzeczny. Od najmłodszych lat; uczestniczyła w wielu konkursach wokalnych jak i tanecznych w Polsce jak i za granicą. Nagrody –  I miejsce w Konkursie Piosenki Młodzieżowej 2016 na Akademii Muzycznej im. J. Paderewskiego w Poznaniu,  II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Top Art Festiwal w Chorwacji 2016,  uczestnictwo w turniejach tanecznych “Dancehall or Die” oraz “Dancehall Challenge”, regularnie uczestniczy w życiu zespołu Społecznej Jedynki w Poznaniu jako solistka.

Marianna Buchwald – I Will Survive (cover)

 

 Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest