Ewelina Flinta

Już 29 lipca 2023 na scenie Multimedialnego Centrum Natura swój koncert zagra Ewelina Flinta! Będziemy mogli usłyszeć jej znane przeboje, ale także utwory z nowej płyty.
Partner Wydarzenia
Samorząd Województwa Mazowieckiego
„Utwór Sama na Planecie opisuje noc, gdy zaciera się granica między tym, co realne, a sennymi zwidami. Udrękę bezsenności i szalone wędrówki zmęczonego umysłu. To kosmiczna odyseja na latającym tapczanie, który wynosi w przestworza, a czasem zanurza nas w odmęty nieświadomości.”
Artystka o charyzmatycznym głosie, której debiutancka płyta „Przeznaczenie” w niecałe pół roku pokryła się złotem – wróciła na dobre na scenę muzyczną. Najnowszy utwór ,,Sama na planecie” to czwarty singiel promujący nadchodzący album ,,Mariposa”. Dotychczas artystka zaprezentowała piosenki ,,Zakochana” ,,Frutti Di Mare” oraz ,,Panno Chłód” – utwór promujący zainicjowaną przez Ewelinę kampanię społeczną przeciwko przemocy wobec kobiet: „Możesz mi powiedzieć”.
Ostatnio na zaproszenie Ani Dąbrowskiej zaśpiewała z nią w duecie w warszawskiej Stodole ,,Simply The Best” Tiny Turner, oddając hołd zmarłej ikonie popkultury.
Zapraszamy wszystkich o godzinie 17:00 na wspaniały PIKNIK w naszym ogrodzie.


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest