LATIN LOVERS TRIO

 

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski

POD SKRZYDŁAMI NATURY

Zapraszamy Państwa na muzyczną ucztę w stylu Latin, na scenie wystąpi LATIN LOVERS TRIO, 7 kwietnia 2024 o godz. 18:00 w Multimedialnym Centrum Natura, Ostrołęka, ul. Natury 7.
Muzyka, którą gramy powstała z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku. Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy.
Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. Piękne melodie rodem z lat 50 tych XX wieku flirtują z tekstem. Powrót do zapomnianych szlagwortów, do melodyjnych refrenów. Dla każdego słuchacza, który stęskniony jest po prostu dobrych piosenek.
Iza Kowalewska – wokalistka o głosie jak plaster miodu, autorka muzyki i tekstów, muzykoterapeutka, psycholog,psychotraumatolog, współtwórca grupy Muzykoterapia.
Nagrała 8 albumów z autorską muzyką i tekstami. Użyczała swojego głosu na wielu albumach polskich twórców takich jak Fisz,Emade,Tworzywo Sztuczne,O.S.T.R, Jamal,Novika,Ania Rusowicz i inni.
Maciej Łyszkiewicz – wybitny melodysta, kompozytor, pianista, twórca takich zespołów jak: No Limits, Leszcze, Łyczacza. Jego kompozycje kochali mistrzowie słowa a on do nich tworzył przepiękna muzykę( m: innymi: Agnieszka Osiecka, Andrzej Ballo).
Ryszard Bazarnik – niesamowity perkusjonista, twórca Największego Bębna Świata, posiadacz podwójnego Rekordu Guinnessa, wynalazca Szalonego projektu Koncert na Ścianie.


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest