Recital „POWRÓCISZ TU”

 

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
BILETY

Diamentowe piosenki z repertuaru IRENY SANTOR w interpretacji Barbary Brody – Malon z zespołem. Koncert „Powrócisz tu” to diamentowo – muzyczne wspomnienia największych hitów z repertuaru prawdziwej Damy Polskiej Piosenki – Ireny Santor. Diament…znaczy niepokonany, niezniszczalny.. właśnie takie są te utwory. Diamentowe dźwięki, diamentowe teksty, zabrzmią w nowych aranżacyjnych odsłonach.
Będzie to swoiste połączenie tego, co znane, z tym, co poznane i usłyszane, właśnie pomiędzy dźwiękami.

Zespół w składzie:
Barbara Broda – Malon – wokal
Grzegorz Kasperczyk – piano
Sebastian Malon – skrzypce
Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne

Barbara Broda – Malon – wokalistka, aktorka, pedagog śpiewu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Certyfikowany Trener Wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych „Natural Voice Perfection”. Ekspert wokalny w programie muzycznym „Super Dzieciak” w telewizji POLSAT. Właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless”. Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich nagród na najważniejszych Festiwalach Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej. Półfinalistka 32.Międzynarodowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W swoim dorobku artystycznym ma również kilka ról teatralnych. Wraz ze swoim zespołem koncertuje z recitalami piosenki poetyckiej, aktorskiej, filmowej, musicalowej i rockowej. Współpracuje i współpracowała m.in. z Ryszardem Poznakowskim, Orkiestrą Symfoniczną im Karola Namysłowskiego z Zamościa , Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia oraz Teatrami Muzycznymi.

Współpracuje również z Mediami, gdzie jako lektor podkłada swój głos do reklam. W maju 2019 r. wystąpiła w Koncercie pt. „Windą do nieba” poświęconym zespołowi 2+1 realizowanym przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. Koncert odbył się w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Polskim Radiu w Warszawie. W czerwcu 2022 r. wystąpiła gościnnie z Wojtkiem Cugowskim na Koncercie PREMIER podczas 59. Festiwalu w Opolu. Wystąpiła dwukrotnie ze swoimi recitalami na znaczących festiwalach : najpierw na Grechuta Festival a potem na Markowym Festiwalu w Świnoujściu.

 Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest