Recital i wieczór latynoski – Miłość, która nie ma szans

Z okazji zbliżającego się nieuchronnie końca wyjątkowo upalnych w tym roku wakacji do Multimedialnego Centrum Natura powrócą artyści, znani z szerzenia latynoskich klimatów w całej Polsce. 28 sierpnia widzowie będą mieli okazję usłyszeć Recital pt. „Miłość, która nie ma szans„, w którym wystąpią : Iza Kowalewska (wokal) oraz Maciej Łyszkiewicz (piano).

Wieczorny koncert na letniej scenie będzie połączony z festiwalem smaków latynoskich przygotowywanym przez kucharzy Restauracji Natura. Goście zasmakują latynoamerykańskiej kuchni oraz orzeźwią się drinkami inspirowanymi Ameryką Łacińską. Wydarzenie uwiecznią wspólne tańce pod gołym niebem.

W ramach recitalu usłyszycie Państwo przeboje zespołu Iza&Latynoscy Brothers, kompozycje Maćka Łyszkiewicza znane z wykonań zespołów Leszcze, Łyczacza oraz kilka kompozycji z solowych albumów Izy Kowalewskiej.

Kilka słów o artystach:

Iza Kowalewska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka AM w Łodzi oraz warszawskiego Państwowego Studium Jazzu w klasie śpiewu. Iza Kowalewska znana jest z wieloletnich występów w zespole Muzykoterapia, którego jest współzałożycielką. Możemy kojarzyć ją z płyt :Muzykoterapia (2006) oraz Piosenki Izy (2011) Wsród solowych albumów artystki  znajdziemy pozycje takie jak: „Diabeł mi Cię dał” (2013), „Nocna zmiana” (2015), „Pod dachami Paryża”(2016). Iza Kowalewska swoją autorską kompozycją ” Los jak Zegar” dostała się do Finału programu Must Be The Music -10. Współpracowała z takimi artystami jak :Fisz, EMADE, O. S. T. R., Envee, Medium, Sistars, Novika, Krzysztof Kiljański, Tomasz Stańko, Leszek Możdzer, Katarzyna Nosowska.

Maciej Łyszkiewicz – urodził się w Gdyni, jest kompozytorem, autorem tekstów, pianistą i aranżerem. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych II st. w Gdańsku, w klasie fortepianu prof. Krystyny Wawryków. Studiował kompozycję w klasie profesor Ewy Synowiec na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Pan Maciej jest pomysłodawcą i liderem zespołów: No Limits, Leszcze i Łyczacza. Ostatnio wraz z Izą Kowalewską założył zespół Iza&Latynoscy Brothers, dla którego komponuje muzykę. Maciej Łyszkiewicz współpracował również z takimi artystami jak Grażyna Łobaszewska, Dorota Marczyk i brazylijska gwiazda pop – Ive Mendes. Do muzyki jego autorstwa teksty pisali najwybitniejsi polscy autorzy tekstów, m.in. Agnieszka Osiecka, Lucyna Legut, Andrzej Ballo, Jan Wołek, Michał Zabłocki, Zbigniew Książek i Andrzej Poniedzielski. Jako muzyk sesyjny Maciej nagrywał m.in. z zespołami Golden Life, Apteka, IMTM i  Markiem Piekarczykiem. Ponadto pan Łyszkiewicz jest kompozytorem muzyki teatralnej i filmowej.

Cena biletu: 29 zł

Rezerwacje pod numerem 516 491 060

Zapraszamy!Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest