Wasyl

 

 

Partnerem Wydarzenia jest Mazowsze serce Polski

Zapraszamy 24 czerwca o godz. 17 na koncert Wasyla-Karol Wasilewski – polski piosenkarz, autor tekstów oraz persona zajmująca się gatunkiem rap/hip-hop, uczeń 3 LO w Ostrołęce.
Jego utwór pt,, ONA CHCE,, osiągnął próg 1,7 mln w niecały rok oraz stał się hitem wśród młodzieży, Wasyl nie rezygnując z dobrej passy muzycznej poszedł za ciosem i nagrał kolejne numery które na serwisach streamingowych wygenerowały wyświetlenia rzędu kilku milionów. W 2020 roku artysta po raz pierwszy podjął się współpracy z dj Ramzesem i wspólnie stworzyli hit pod tytułem tequila, który również osiągnął wysoki pułap wyświetleń i stał się kolejnym utworem, który pomógł młodemu artyście wypłynąć na szersze wody. Podczas kolejnej współpracy Ramzesa z Wasylem powstał kawałek ,,Mirage,, aktualnie ma największą ilość wyświetleń oraz odsłuchań 6,7 mln. Aktualnie artysta stara się zmienić tryb wydawania swoich kawałków, skupia się na pracy z samym sobą i próbuje otworzyć się na nowe granice swoich możliwości, jest w trakcie pisania kolejnych singli w nieco odmiennym stylu niż poprzednie kawałki, które możemy od niego usłyszeć. Artysta nie jest związany z żadną wytwórnią, dzięki czemu oddanie emocji poprzez swoją działalność staje się czymś naturalnym i bardzo prostym. Kilka miesięcy temu odbył się występ Wasyla na który przyszła znaczna ilość osób. Zaprezentował swoje utwory oraz bardzo chętnie nawiązywał kontakt z publicznością, ludzie pokochali go od pierwszego momentu pojawienia się na scenie.
Na koncercie będzie można usłyszeć takie utwory jak ,,Ona to mój kewlar,, , ,,Tam gdzie świeci słońce,, , ,,gdzie są moi przyjaciele,, oraz ,,ONA CHCE,, , ,,TYLKO BAWIĆ,, , JESTEŚ WYJĄTKOWA,, , ,,DAMA, oraz ,,TEQUILLA,, wraz
z numerem ,,ZYSKI,,. Zapowiada nam się dużo dobrej muzycznej zabawy wraz z utworami wprowadzającymi słuchaczy w poważny nastrój i refleksje, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, a na koniec trochę klubowej muzyki, aby każdy ze słuchaczy znalazł coś dla siebie.
Na uczestników będą czekały też w Game Room gry: Potion Master, Fields of Glory , Depths of Atlantis , City Under Attack, Belly Rumble


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest