WSZECHMOCNI W SIECI

SZANOWNI PAŃSTWO, ZE WZGLĘDU NA TAK DUŻE ZAINTERESOWANIE SPEKTAKLEM INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE DOSTĘPNE MIEJSCA ZOSTAŁY JUŻ ZAREZEROWWANE !!! POSTARAMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ JESZCZE KOLEJNY TERMIN DLA PAŃSTWA.
ZAPRASZAMY SZKOŁY ( średnie lub podstawowe od 13 roku życia) NA SPEKTAKL TEATRU KAMIENICA – WSZECHMOCNI W SIECI
Parterem Wydarzenia Mazowsze serce Polski
Lajki, stories, snapy – to świat, w którym dzisiaj żyją młodzi ludzie. Akceptacja siebie, relacje, uczucia zależne są od liczby kciuków, serduszek i cukierkowych komentarzy. Co się stanie kiedy jednak przyjdzie zmierzyć się z cyberprzemocą, hejtem, mową nienawiści? Kto ukrywa się pod anonimowym profilem oprawcy? Jak bardzo boli wylana w komentarzach agresja, upublicznienie zdjęć wbrew woli ofiary, spreparowanie ośmieszających wpisów. I wreszcie – do czego może doprowadzić brutalność w świecie internetu.
„Wszechmocni w sieci” to trzeci, po „My, dzieci z dworca ZOO” i „Dopalacze. Siedem stopni donikąd”, misyjny spektakl Teatru Kamienica, zrealizowany z myślą o młodzieży. Sztuka porusza bardzo aktualny problem przemocy w cyberprzestrzeni i pokazuje konsekwencje, o których powinno się mówić głośno. Bardzo głośno. Twórcy proponują młodym widzom emocjonalną i prowokującą rozmowę o nich samych, zdecydowanie wykraczającą poza moralizatorskie tony. Podczas spektaklu aktorzy postawią publiczność zarówno w roli ofiary, jak i sprawcy, przez co skłonią do refleksji i zadania sobie wielu, często niewygodnych pytań. Spektakl, ma nowoczesny charakter z elementami interakcji z widzem i użyciem multimediów. Sztuka „Wszechmocni w sieci” adresowana jest do młodzieży powyżej 13 roku życia. Czas trwania spektaklu: 60 minut bez przerwy.
TWÓRCY
Autor: Wawrzyniec Kostrzewski
Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
Współpraca reżyserska: Olga Sarzyńska
Muzyka: Piotr Łabonarski
Wizualizacje i kostiumy: Maria Matylda Wojciechowska Choreografia: Jarosław Staniek/Katarzyna Zielonka Produkcja: Karolina Gromadzka
Światło: Szymon Szczęsny


Dziękujemy. Potwierdź swój adres email na skrzynce pocztowej

Pin It on Pinterest